müller wake arts


MULLER WAKE ARTS  je registrovanou obchodní značkou společnosti HRADECKÝ PÍSEK a.s. určenou pro vývoj, výrobu a dodávky vleků pro vodní lyžování.

HRADECKÝ PÍSEK a.s. je akciovou společností se sídlem v Brně, byla založena v roce 2000, jako čistě česká společnost bez účasti zahraničního kapitálu. Mezi hlavní aktivity společnosti patří těžba štěrkopísku, recyklace odpadů, služby pro energetiku a věda a výzkum. Hlavním úkolem, kterým se společnost v rámci environmentální politiky v posledních letech zabývala, je využití a rekultivace vytěžených území.

Program vlastního vývoje a výroby vleků pro vodní lyžování společnost zahájila v roce 2012, první pevný okružní vlek HP Wake byl instalován v roce 2014.

Na vývoji a výrobě vleků pro vodní lyžování spolupracuje HRADECKÝ PÍSEK a.s. velmi úzce se společností VERTITECH CZ s.r.o.

Společnost VERTITECH CZ s.r.o. byla založena v roce 1998 a své podnikání orientuje na vývoj, výrobu a prodej vyspělých řešení v oblasti hliníkových a ocelových konstrukcí.

Dlouhodobá spolupráce s dalšími partnery z řad významných vysokých škol, výzkumných ústavů i komerční sféry v tuzemsku a zahraničí, dává tomuto projektu  garanci stability a vysoké odborné úrovně.


Pro všechna zařízení MVA je Vám k dispozici obchodní a technická podpora. Potřebujete poradit s řešením vašeho areálu? Nejste si zcela jisti, jaký typ konstrukce vodního vleku použít? Nastudovali jste naší nabídku, nebo technickou dokumentaci a potřebujete si některé detaily ještě ověřit? Zavolejte nám nebo pošlete e-mail, naši specialisté se Vám budou rádi věnovat.

Zakládáme si na osobním přístupu ke každému zákazníkovi, velmi rádi se proto s Vámi setkáme po předchozí domluvě i osobně. Můžete nás navštívit v naší provozovně u Wakeparku v Hradci Králové..

Naše adresa

MULLER WAKE ARTS

HRADECKÝ PÍSEK A.S.
ul. Pardubická
Hradec Králové - Plačice 500 04

T: +420 739 634 418 

E: info(at)pureadrenaline(dot)com

W: www.pureadrenaline.cz